[]

Özel sağlık sigortası yenileme

Yakında bunu yapan oldu mu?
Primler geçen seneye göre yüzde kaç zamlandı? 
Aralık ayında yeniledim, anne ve çocuk için 8500tl civarından 18.000 civarına çıktı. Tahminim bir önceki senenin primini 2.2 ile çarparsanız yakın bir değer bulursunuz.


  • kimlanbu  (10.07.24 14:31:43) 
öss değil de tss için cevap verecek olursam 4750den 11000e çıktı, haziran ayında yeniledik. neredeyse üste söylenen oran tutuyor.


  • elorelia  (10.07.24 14:47:24) 
Acibadem paketi yuzde 200e yakin artti. Soku atlattiktan sonra mecbur odedim.


  • Kittie  (10.07.24 22:14:28) 
@kittie üç katına mı çıktı yani?


  • parka  (10.07.24 22:19:39) 
Evet ben de anlamadim nasi oldu


  • Kittie  (10.07.24 22:59:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.