[]

İki şarkıyı bulmama yardımcı olur musunuz?

Birinci şarkı maksimum 10 yıllık. Hareketli elektronik bir dans müziği havasında. Freed from desire gibi temposu. Klibinde bir kız loş bir ortamda bir göl kenarında dans ediyor ve ortamda eski tüplü bir televizyon var. Aklımda nedense çarpı işareti filan da kalmış.

İkinci şarkı ise malesef klipsiz. Yabancı bir dizi introsu. Rock türünde. Şarkının genel anlamı "sana bitiyorum" gibi bir şey. Sözlerinin içinde sanki ingilizce olarak " ben biraz deliyim ve bu gece seninim" gibi bir şeyler söylüyor. Hareketli bir müzik. Dizi cnbce, hbo veya netflix dizilerinden yine max 10-15 yıllık bir dizi. Gençlik, dedektiflik veya kişiler arası aşk üçgeni konusu olabilir dizinin.

Chatgpt her iki info ile de malesef bulamadı.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.