[]

Yeni tv de çizik

Merhaba yeni bir samsung oled tv aldım. Bugün servis geldi kurulum yaptı. Daha sonra kontrol ederken ekranın üst çerçevesinde fotoğrafta da gözüken çiziği fark ettim. Böyle olunca ürün teşhir ürünü müdür diye şüpheye düştüm. Kurulum yapan arkadaşı aradım gerekli fotoğrafları çekip değişim işlemi başlattığını söyledi. Ekran kullanım süresini kontrol edebilir misin dediğimde servis kumandasının yanında olmadığını söyledi. Çizik çok ufak ve görmezden gelinebilir ama başta da belirttiğim gibi teşhir ürün almak da istemiyorum. Siz olsanız değişim talep eder miydiniz? Bir de kendim ekran kullanım süresini kontrol edebilir miyim acaba?

eksiup.com


 
Evet direkt değişim hatta sıkıntı çıkarırlarsa iade bile talep ederdim hoş değil, düştü mü ne oldu belli değil.


  • titanic kemancısı  (09.07.24 23:29:20 ~ 23:29:51) 
değişim talep et. Bir tanıdığıma böyle başta şanssız görünen bir durum sonrası(panelle cam arası açıklık) "o model yok bi üstünü veriyoruz" dediler, Led tv almıştı yerine oled verdiler :D Yüz binde bir falan olur herhalde.


  • nhk ni youkosu  (10.07.24 00:14:26 ~ 00:15:42) 
Aynısı başıma geldi. Samsung idi benimki de. Direkt iade ettim. Tcl aldım. Tavsiye ederim.


  • duma duma dum  (10.07.24 02:03:01) 
samsung müşteri memnuniyetinde iyi. iade alır.


  • mikahakkinen  (10.07.24 10:36:12) 
tavsiyem kesinlikle iade edin ya da değişim isteyin. bunlara prim verdikçe meydanı iyice boş bulup tozlu kullanılmış ürünleri bile müşteriye göndermeye başlıyorlar.


  • brkylmz  (10.07.24 10:54:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.