[]

Sizce tatil icin hangi secenegi tercih etmeliyim?

Merhaba arkadaslar,
Yunanistana gitmek istiyorum ancak schengen vizem yok.
Kapiyla gidecegim.

Direkt feribot firmasina basvurup gidecegim adada otel mi ayarlasam?
Bi tur sirketinde gemili tur var bir de: 3 ayri adaya gidiyormus.

Gemi turu digerine gore asagi yukari fiyat olarak iki kat daha pahali.

Okudugum kadariyla kapi vizesinde her sey olsa bile - otel rezervasyonu dahil - cok yogunluk var falan diyip geri gonderiyorlarmis.
Boyle bir durumda otel param yanar. Buldugum (tavsiyeyle buldum) otelde iptalli opsiyon yok.

Napsam? Sansima mi guveneyim gemiye mi gideyim?
Ayrica gemi bana cok cekici de gelmiyor. Otel daha guzel.

Feribot firmasi onerecek varsa da cok makbule gecer. Gecen boyle bir duyuru actim. 2 yer onerildi. Biri telefona bakmadi. Biri hiicc ilgilenmedi telde nerdeyse oflaya poflaya cevap verdi. Sordugum da kisacik bir bilgiydi. Zaten o firma hakkinda ekside de kotu yorumlar var.

Tesekkurler

 
gemiyi boşver. feribotla git. oteli bookingden iptal edilebilir otel bakabilirsin. kapıdan ret alan duymadım ben. bayramda yoğunluk vardı bi. şu an rahat gidilir. hangi ada?


  • jelly bear  (10.07.24 00:34:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.