[]

Bronzlaşan ile koyu renk teni olan anlaşılıyor mu?

Bir insana baktığımızda o kişinin güneşten mi bronzlaştığı yoksa ten renginin normalinin mi öyle olduğunu anlayabiliyor muyuz?
Anlayabiliyorsak bu renginden mi yoksa başka ipuçlarına bakıp bir tahmin mi yapıyoruz? 
kıvrım bölgeleri, kollardan anlarım diye düşünüyorum. güneşlenirken kol alt kısmı altta kalıyor yanmıyor, veya göbekli büyük memeleri var (erkek) meme altı güneş görmüyor. (piliç çevirme gibi sürekli dönmüyorsa)

hepsi aynı ise kendi rengi, geçişler var ise güneşlenme derdim.
  • tolgan  (03.07.24 14:13:20) 
Adana'da anlaşılması imkansız. Anca tatil öncesi ve sonrası şeklinde karşılaştırma yapılarak anlaşılır.


  • prole  (03.07.24 16:42:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.