[]

spor salonu fiyatı konusunda tereddüt

iş yerime en yakın spor salonu biraz lüks ve senelik 29 bin tl 9 taksit ödeme ile üye kabul ediyor.

geçen senede senelik üyeydim ama çok gitmedim. bu senede üye olmak istiyorum ama gitmem diye tereddüt ediyorum. sizce çok mu yoksa değer mi?


 
Fiyatı yüksek olana daha az kişi geliyor genelde bu bakımdan ortam rahat olur ve eğer yakınsa nispeten çok para ödemenin etkisiyle gidersiniz bence, değer diyorum ben :D
Mesela benim böyle bir opsiyonum olsa kayıt olurdum; yakınımdaki yerler genelde uygun/ortalama fiyatlı olduğu için sürekli tıklım tıklım dolu oluyor o yüzden tercih etmiyorum.

  • titanic kemancısı  (23.06.24 22:17:50 ~ 22:19:24) 
benim iş yerime en yakın spor salonu şu anda aylık 4000 lira falan istiyor. böyle bakınca mantıklı geldi : )


  • co2s2  (24.06.24 12:25:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.