[]

bu siteye üye olmak bi sıkıntı yaratır mı sizce? aydınlatma metninde yazan.

site tanınmış türk markası bende ürünlerinden alıcaktım fakat üye olurken bu yurtdısına falan aktarılması yazısı kafamı karıstırdı biraz yorumlar mısınız


Üye Aydınlatma Metni’nde yer alan kişisel verilerimin; www.----.com.tr’nin 6698 sayılı KVKK ve ilgili ikincil mevzuat uyarınca hazırlamış olduğu, Üye Aydınlatma Metni'nin 3. Maddesi kapsamında işlenmesine ve 5. Maddesi kapsamında yurtiçinde ve/veya yurtdışında aktarılmasına açık rızam vardır.

 
verileri işlemek için muhtemelen bir cloud servis kullanıyorlardır, bunlar da yurt dışında olduğu için bu şekilde bir madde olabilir.


  • altinci nesil caylak  (11.06.24 14:15:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.