[]

Arabaya koltuk kılıfı

Almam lazım. Koltuklar siyah deri, yazlık memleketteyim. Yanıyorum, oturamıyorum.

2004 model bmw 3.18i

Hani böyle neşeli (looney tunes) kahramanları, mili ya da puantiyeli, ekoseli falan bir şeyler var mıdır benim arabaya uyacak?

 
Satılan şeyler genellikle tırt oluyor döşemeciye özel kılıf yaptırmak gerekiyor gibi bi algı var, ben öyle yaptırdım. Tabii benim arabam gariban :D sizinki için makul bi kılıf var mıdır ya da kılıfımsı bir çözüm bilmiyorum. Bmw'ye döşemeci önermek komiktir belki fikrim yok :D


  • hedep  (11.06.24 00:46:24) 
birebir orijinal denilen kılıflar var onlar güzel. aracın kalıbına göre dikiyorlar, hem cuk oturuyor, kayma falan yapmıyor hem de kumaşları kaliteli. dediğin şeyler genelde universal kılıflarda oluyor onların da totosu başı ayrı oynuyor bir zaman sonra.

ankara’da olsan yardımcı olurdum valla.
  • duyulmasi gerektigi kadar  (11.06.24 07:24:15) 
Ne alacaksanız alın ama deriden beter terletiyor. Çok kalitelileri, terletmeyen kumaştan olanları vs. varsa ondan alın.

Kayınpederin arabasında var yarım saatlik yolculukta bile İsmail Türüt gibi iniyorum arabadan sırtım acayip ıslanıyor.
  • chicha_v2  (11.06.24 10:13:38) 
sorunuza ek olarak,

sonradan eklenen kılıflar yan hava yastıklarının düzgün calısmasına engel olmuyor mu?
  • unalub  (11.06.24 10:47:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.