[]

Bay tshirt ile bayan tshirt arasinda herhangi bir fark var mi?

Fark var gibi ama tarif edemiyorum sizce?
 
kesimlerinde farklilik var tabii erkerin omuzlari ve gobek daha genis, kadinlarinsa memeleri var vs.

ornek: images.prismic.io
  • hot potato  (09.06.24 19:35:02) 
Erkek tişörtlerinin kesimi düz, yan dikişlere bakarsanız dümdüz iner.
Kadın tişörtleri bele oturan kesim olur.

Böyle: images.app.goo.gl
  • kobuzchu kiz  (09.06.24 20:35:07) 
@hot potato
@kobuzchu kiz

Peki vucut gelistirme yapan bir erkek mantiken bayan tshirti mi giymeli. Cunku daha iyi gibi geldi
  • Zetnikov  (09.06.24 23:45:30) 
Bel ve gogus konusunda bayan tsortu mantikli gibi gelse de bence omuzlar fiyasko olur.


  • zimbirik  (10.06.24 00:20:35) 
Ben cevaba cevap vereceğim. Neticede tshirtü denediğinizde üstünüze oluyorsa, ben bunu giyerim diyorsanız giyin. O kısmın teknik olaylarla ilgisi yok, neticede oluyorsa oluyordur. Ancak, internetten vs. sipariş verirken durum çok daha riskli.

Sweatshirt almışlığım var benim de, özellikle oversize kesimlerde çok fazla unisex tasarım çıkabiliyor.
  • akhenaten  (10.06.24 09:01:36 ~ 09:04:06) 
Allahınız varsa yapmazsınız demek istiyorum ikinci sorunuza. Doğru beden (omuz dikişlerinin yeri ve etek boyu özellikle) bir erkek tişörtü de kaslarınızı yeterince gösterir, merak etmeyin.


  • kobuzchu kiz  (10.06.24 10:34:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.