[]

Üst katta klima su tahliyesini nereye koymak lazım?

Arkadaşlar bir apartmanda üst katların birinde oturuyorum. Klima dış ünitesi fransız diye tabir edilen balkonda. Su çıkışı da dışarıda. Şimdi dış cephede iz yaptırmadan, alt katlara vs. zarar vermeden bunu en mantıklı nasıl tahliye ederiz sizce?

Teşekkürler


 
fransız balkonda gider yoktur diye tahmin ediyorum. tahliye hortumunu bir şişeye alıp arada boşaltmanız lazım. yoksa ya duvara zarar verirsiniz, ya da aşağıdan geçen birilerinin kafasına su damlatıp küfür yersiniz.


  • shadowfollower  (06.06.24 16:29:26) 
en mantıklısı damacana


  • jülsezar  (06.06.24 16:35:44) 
Bende de benzer sorun vardı. Duvar filan delip gider yapmak gerekiyordu. Aldım beş litrelik renkli kova sırıtmadı da


  • fistikthecat  (06.06.24 18:42:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.