[]

Patili dostlarımız için çalışma duyurusu - Ankara

Herkese Merhaba,

Ben bir veteriner hekim ve aynı zamanda doktora öğrencisiyim. Çalışma alanım ise Evcil Hayvanlarda Davranış Fizyolojisi ve Davranış Bozuklukları. Duyurusunu yaptığım bu çalışmamızda patili dostlarımızın sahiplerine olan bağlılıkları (güvenli bağlanma, güvensiz bağlanma gibi) ile stres ve kaygı seviyeleri arasında bir ilişkinin olup olmadığını incelemek istiyoruz. Bu çalışma TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun bulunmuştur ve çalışma için gerekli Etik Kurul izni alınmıştır. Eğer siz de çalışmamıza gönüllü olarak katılmak istiyor ve çalışmamızın detaylarını merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak gönüllü katılımcı formunu doldurabilirsiniz. Bu formu doldurduğunuzda size ulaşıp çalışma hakkında bir bilgilendirme yapabiliriz. Daha sonrasında eğer isterseniz çalışmamıza katılım için bir gün belirleyebiliriz.

Gönüllü katılımcı formuna ulaşmak için:

docs.google.com


Saygılarımızla.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.