[]

Neden yorumlar İspanyolca?

Bu video Türkçe. Sunan kişi sanırım yarı ünlü bir Türk. Konuştuğu kişi eski ünlü bir Türk.
Hem izlenme aşırı düşük hem de yorumların biri dışında hepsi İspanyolca, o diğer yorum da Rusça.

Neden böyle olmuş sizce?

www.youtube.com

 
İspanyollar ispanyolca altyazi koyun diyor


  • Zetnikov  (24.05.24 21:21:51) 
bunlar bot. 600 takipcili kanalin 500 izlenmeli vidosuna normal insanlarin ususmedigi belli. zaten cevirilerini okursan hicbiri spesifik degil yorumlarin, koray hatasiyiz kargo dinleyicisiyiz falan demiyorlar. hepsi ayni hemen hemen.


  • hot potato  (24.05.24 21:25:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.