[]

ağzından salya damlayan kedi

pıt pıt salya damlıyor ağzından. berrak salya, su gibi.

birkaç saat önce başladı, dakikada 3-5 damla damlıyor.

sorun ne olabilir?

teşekkürler.

(british short hair, erkek, 3 yaşında)

 
Ciddi bir bağırsak paraziti olabilir. Tükürük bezlerinde problem olabilir. Hekime götürmeniz çok iyi olabilir. Çok geçmiş olsun yavrucuğa.


  • muhayyer divan  (21.05.24 22:35:57) 
benim de aynı cins kedimde olmuştu . giderek arttı artık kısık bir musluk gibi sürekli akmaya devam etti . çene kemiği ile ilgili genetik bir sorunu var dedi veteriner . ameliyat oldu ama düzelmedi . o sıvı kötü kokmaya başladı . tekrar ameliyat ettiler.
gerçi benim kedim yaşlıydı . sizinki kaç yaşında ?

  • devilone  (22.05.24 09:48:16) 
@devilone 3 yaşında, genç daha.

bugün biraz daha iyi gibi. teşekkürler.
  • avianthem  (22.05.24 11:47:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.