[]

En komik ikili kim?

Yıllar önce Cenk-Erdem'di en komik ikili. Son 3-5 yıldır Kalt(Ozan Akyol - Erman Çağlar)
Bu durum değişti ve yeni bir ikili çıktı mı? Tahta oturmadıysa da tahtı zorlayanlar var mı? 
iki tane kadın görüyorum instagramda falan shortslarını görüyorum. ünlülerle yayın yapıp gömüyorlar. bence gayet komikler.


  • buenosdias  (16.05.24 11:11:58 ~ 11:12:55) 
cem işçiler komikte fazlı polat değil ya


  • eja  (16.05.24 11:14:39) 
cem-fazlı
jiklet kızları (ben sevmem ama seviliyor nedense)

  • summerjam0306  (16.05.24 11:23:19) 
Pınar Fidan ve Seda Yüz.


  • ms brownstone  (16.05.24 13:15:50) 
cen kerdem ve kalt tadında ilk akla gelen pes(Pınar Fidan ve Seda Yüz)

çimen show güzel ama farklı bir tür bence.

kurcala vardı ama devam etmiyorlar galiba. nevzat can ünsal mezat şov çekiyor; sahneye çıkanlar dışında gelen konuklar bölümün kalitesini çok etkiliyor zamanla oturacak gibi.

bunlar dışında futbol sevmesem de underdog kanalının futbol bakanlığı ve diyojen programları çok zevkli.
  • late viper  (16.05.24 18:12:49) 
Cenk ve Erdem Bey'lere yetisemezler ama Fazla Merak Podcast ekibi de fena degil, YouTube'da varlar.


  • sertac akin  (16.05.24 18:59:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.