airpods max deli ediyor

selamlar..

airpods max gecti elime ucuz yollu, eski kulakliklarim da hosaf olmustu bunlara geceyim dedim ama pisman oldum gibi.

Sikintilar:
-surekli BT baglantisi kopuyor, farkli bilgisayarlarla denedim sonuc ayni.
-bazen sadece tek taraftan ses geliyor, sarji iyi olsa bile bu sorun var. Tekrar 3-5 dakika sarj etmeden duzelmiyor.
-pili max. 2-3 saat gidiyor, ustune cikamadim.

kullanici olup benzer sikintilar ceken var mi yoksa benimki mi bozuk? Kontrol ettim hala garantisi devam ediyor o yuzden benimki bozuksa goturup degistireyim.

Tsk!

kullanmadım ama bunlar normal değil. Apple olmayan bi cihaza bağlasan bile böyle kopmaması lazım. Pili de ölmüş herhalde ikinci el ise. Apple bunu değiştirir yepyeni veya refurbished düzgün bi ürün verirler daha iyi olur.

  • nhk ni youkosu  (13.05.24 19:44:40)
@nyk

urun ikinci el degil, sifir kutusunda aldim. garantisi 1 ay kadar once baslamisti.
bunun da update edilmesi gerekiyormus, onu bir deneyelim olmadi goturecem herhalde.
deli etti..
  • cooperr  (13.05.24 20:47:21)
sıkıntılı. garantiye götür.

  • jelly bear  (13.05.24 21:25:35)
ucuz yollu diyorsun ve bu sorunlar varsa sahte ürün %99

  • nuisance2  (13.05.24 22:32:35)
Oglana sordum. Onunkinin sarji 15 saatten fazla gidiyormus. Okulda 15 dakika sarj ettiginde 2-3 saat muzik dinleyebiliyormus. Bir baktirin ona. Hatirladigim kadariyla costco'dan almistik. bizim gibi Costco'dan aldiysaniz, iyi bir return policyleri vardir. Geri goturebilirsiniz.

  • thetruenorthstrongandfree  (14.05.24 04:50:48)
Şurdan bir seri numarasını girin bakalım. Sahteyse çıkmaz zaten.

checkcoverage.apple.com
  • nuevo  (14.05.24 09:21:44)
cevaplar icin tesekkurler, sahte malesef. ben de diyorum apple boyle bir urunu nasil piyasaya surmus hahah..
elden sifir olarak aldim, kutusu pakedi falan cok iyiydi.
apple garantisi falan da gozukuyor, oyle olunca ilk etapta suphelenmedim. herifler seri numarasini falan da klonlamis.
$200 civari patladik kisaca, ama takdir ettim adamlari, baya ugrasmislar :)
  • cooperr  (14.05.24 16:44:40)
200 dolara şüphelenmedin mi ya hiç? airpods pro alırdın o paraya.
550 dolara satıyor apple.

  • jelly bear  (15.05.24 11:39:16 ~ 11:39:42)