pokemon tekrar başlamış

2000lerde seyrettim daha seyretmedim bitince. yasaklandı mı bitti mi hatırlamıyorum. sonra digimon gelmişti

sonra da dedektif pikachu gibi bir film gelmişti geçen yıllarda. ama incelediğimde 2023e kadar bir sürü sezon var
www.imdb.com

ve bir sürü de film çekilmiş. bunlar bizim seyrettiğimizin devamı mı? Benim gibi haberi olmayanlar var mıydı niye uzak kaldım böyle.

2000lerdeki tadı vermeyecektir de devam etsem mi sizce? ama çok süre geçtiği için sıfırdan başlamam gerekecektir

Hiç bitmedi ki, biraz geç olmuş öğrendiğiniz :D

Pokemon sadece Türkiye'de yasaklanmıştı, camdan atlayan arkadaş sağolsun. Yoksa hiçbir zaman bitmedi. Sezon sezon bugüne kadar geldi.

Ash de 25 yıldır hala aynı yaşta hatta. Bu durum garipleşmeye başlayınca ya bu sene ya geçen sene ash'e bir jübile sezonu çekip yerine başka bir karakteri geçireceklerdi, oldu mu o bilmiyorum.

Lise zamanlarında bir süre dizi sitelerinden izlemeye devam etmiştim. Ünide de arada bir sezon falan bakıp bırakıyordum. Hala daha Netflix'te görünce hafta sonu 2-3 bölüm bakıyorum :D

İlk sezonlar nostaljik hissettiriyor ama yaş grubuna göre ayarlandığı için sonradan baya yabancılaşıyorsunuz :D Yine de ara ara Togepi'ye ne oluyor, Ash'in bıraktığı pokemonların akıbeti ne falan arada eski sezonlardan sürprizler çıkan bölümler var. Onları görmek güzel. Bi ara oturup Ash'in jübile sezonunu izleyeceğim, büyük ihtimalle ilk sezona bir sürü gönderme vardır içinde. Ayrıca GS topunun olayını hiçbir zaman açıklamadılar (sadece oyunlardan biliyoruz)
  • akhenaten  (09.05.24 06:52:21 ~ 08:49:07)
www.turkcepokemon.com burdan türkçe izlenebilir.

  • bravoteam  (09.05.24 08:22:34)
Pokemon hiçbir zaman bitmedi +1

Dünyanın en büyük markalarından biri ekonomik güç olarak. Pokemon asıl olarak oyun serisi, animesi oyunynu takip ediyor. Sizin bildiğiniz Charizard, squirtle vs 1. nesil pokemonlardı, 1996da çıkan. En son geçen sene 9. nesil pokemon çıktı. Şu an 1000'den fazla pokemon var. Tabii ki animesi de bu sürede bifiil devam etti. Ash emekli oldu vs

Dünyada milyonlarca insanın takıntı derecesinde takipçisi olduğu, muhtemelen milyarlarca insanın bir şekilde etkileşim içinde olduğu bir meta Pokemon; bitmesini düşünmek için sebebiniz neydi :d
  • nundu  (09.05.24 08:43:38)
Şuna bakıp eski seriyi kapatabilirsiniz.
www.youtube.com
Yenisi başladı şimdi bambaşka karakterlerle. Şaşırtıcı şekilde daha iyi diyorlar. Özeti izleyip direkt yeni seriye girin bence
  • norek  (09.05.24 19:47:00)
spiderman batman gibi şeyler de karikatür kitap vs olarak devam ediyor ama o ilk çizgi dizler gibi değil. başka hikayeler var. ilk sezondaki hikaye 25 yıl sürmemiş anladığım kadarıyla. digimon mesela geldi bitti.

bir de pokemon yasaklandı sonra sanki geri geldi çünkü ben yeni sezon müziklerini hatırlıyorum. başka yerde setretmedim
  • ShadowOfMoon  (12.05.24 14:18:48 ~ 14:40:42)