Tv izlemek için koltuk vs. önerisi

Arkadaşım 6 ay yanımda kalacak, akşamları film falan izliyoruz. Açıkcası sandalyede rahat edemiyor. Bana şöyle pahalı olmayan şeyler önerir misiniz? armut tipi koltuk düşünüyorum ama o da yer kaplıyor ne biliyim onun şişme hali var mıdır veya hızlıca katlanacak vs.

bütçe ne?

  • numlock  (07.05.24 11:09:42)
taksitle almayı düşünüyorum.1000 lira altı bulabiliyorsak iyi ama diğerleri daha işlevselse piyasayı bilmediğim için birşey diyemiyorum.

  • sakince  (07.05.24 11:13:52)
Sandalyelerin fiyatları 1000 TL civarında.
Bir koltuk aldıktan sonra sadece onu bir kamyonetin getirmesi ve bir işçinin sizin eve taşıması en ucuzundan 250 TL.

Sahibinden.com'da mahallenizdeki satılık koltuklara bakın bence. Güzel bir şey yakalayabilirsiniz.
  • michael_knight  (07.05.24 11:24:33)
poeng falan olabilir

ama ne kadar alan var, ne kadar bütçe var bunlar çok önemli
  • gurur  (07.05.24 12:14:38)
google'a en ucuz tekli koltuk yazıp, ucuzdan pahalıya doğru sıraladığımda baştan ikinci koltuk bu. bana rahat gözüktü

www.trendyol.com

bunun yorumlar daha iyi
www.trendyol.com
  • Fodera  (07.05.24 12:49:15 ~ 12:51:12)
@gurur alan bir koltuk sığacak kadar sıkıntı yok. Ama odamda fazlalık olsun istemiyorum yani katlayıp koyabiliyim.

poeng çok güzel öneri sırtı geniş.
@fodera oturmak için çok güzeller ama yaslanıp izlemek için sıkıntı olur.
  • sakince  (07.05.24 13:38:32)
haklısın ama ben google tv koltuğu yazdım sen yazma, fiyatlar biraccık dudak uçuklatacak seviyede...

  • Fodera  (07.05.24 13:41:39)
şöyle br şişme koltuk nasıl olur?

www.hepsiburada.com
  • sakince  (07.05.24 14:12:52)
tek kişilik yataklı koltuklar var. onlar süper oluyor o durumda.

  • gurur  (10.05.24 22:04:34)