Bu pantolon 50 yaşında 60 kilo bi kadına olur mu?

ty.gl

Arkadaşlar bu pantolon çok genç işi değil mi? Binde sanırım düşük bel. 50 yaşında bi ablamız bu pantolonu beğendi, ben de senin yaşına gitmez 20 yaşındakiler giyiyo dedim.

Ama ablamız çok öyle kilolu filan değil, yaşına göre fit. Tarz olarak da kot tişört filan giyen genç görünen biri. Olur mu sizce?

Dümdüz eşofman gibi pantolon olmayacak bir şey yok ki bunda, yırtık jeans ya da skinny deri pantolon değil normal bir pantolon genç işi değil bence.

  • titanic kemancısı  (06.05.24 23:34:09 ~ 23:34:35)
olur çok da güzel rengi mengi. neden sabote ettiğinizi anlamadım

  • ala09  (06.05.24 23:42:09)
Olur

  • kirmizipilotkalem  (06.05.24 23:59:42)
olur

ablamıza üzüldüm bir özür dileyin bari 50 çok yaşlı da değil ki haha
  • king lizard  (07.05.24 01:28:20)
dusuk bel degil bu.

  • hot potato  (07.05.24 06:20:37)
Olur da fit olması ve biraz uzun boy lazım bence.

  • ferenc  (07.05.24 06:41:33)
Yasla bir alakasi olmaz da boyle pantolonlar genelde fotograftaki gibi crop top seylerle hos duruyor. Belinin kalinligi sebebiyle tisortun altinda kalsa bir acayip gorunebiliyor, bluzu icine soksaniz esofmanimsi bir goruntu.

Ben almakta tereddut etsem bu sebeple olurdu, yas sebebiyle degil.
  • sopiro  (07.05.24 07:44:14)
bence olmaz, bu ürünün hitap ettiği yaş aralığına uygun değil. ha giyen var doğru diyorsunuz kim ne isterse giysin orası da ayrı mesele, ben genel geçer cevap veriyorum.

  • delidiyorum  (07.05.24 08:43:00)