[]

kaliteli erkek cüzdan önerisi (deri, dikey, küçük)

son zamanlarda alıp da tavsiye verebilecek olan var mı?

piyasadaki markalara baktım. pek isteğimi karşılamıyor.

cengiz pakel almıştım 10 sene kadar önce ama şuankiler o kalitede değil malesef.

aradığım şeyler:

dikey olacak
gerçek deri olacak (yumuşak ve düz, desenli değil)
mümkünse kahverengi
kağıt para bölümü önemli değil. kağıt para nerdeyse taşımıyorum
fazlaca kart yeri olsun. ama kartları koyunca şişmesin.
küçük olacak (boyu 10cm civarı)

şu tarz bişey:
www.soylustore.com

 
ty.gl

Oldukça pahalı deriler ve ithal iplikler kullanarak el yapımı üretiyorlar. Fiyatları biraz yüksek fakat güzel ve kaliteli, uzun süredir kullanıyorum. (Çok küçük değil bu arada, kartlıklarını tercih edebilirsiniz belki)
  • mezarstone  (01.05.24 22:25:31 ~ 22:26:24) 
tergan ve matraş'a baktınız mı?


  • anna sun  (01.05.24 23:06:25) 
roarcraft.com.tr

Birkaç aydır kullanıyorum, memnunum.
  • Bruce  (01.05.24 23:12:26) 
  • anna sun  (02.05.24 21:38:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.