Youtube premium alirken baglanmak icin kaliteli TR server’i olan VPN

Yurt disinda yasiyorum ve Youtube premium’u ucuza getirebilmek icin TR’den almak istiyorum. Normalde Speedtest VPN i kullaniyorum ancak onun Turkiye server’ina bagliyken youtube premium’u almaya calistigimda youtube hata veriyor. Tahminimce fraud sistemleri Speedtest VPN’den geldigini anliyor.

NordVPN, ExpressVPN gibi adi bilinen diger VPN’lerde de benzer problem olacagini dusunuyorum. Onerebileceginiz Turkiye server’i olan ve premium satin alma isleminin hata vermeyecegini dusundugunuz VPN’lere acigim. Tesekkurler

android mi uygulamadan mı alıyorsunuz ?

  • jülsezar  (24.04.24 10:02:16)
SurfShark deneyebilirsin ama NordVPN cortladıysa diğerleriyle de aynı durumu yaşaman muhtemel.

Türkiyede bir tanıdığın yok mu ondan istesen sana premium başlatsa olmaz mı
  • nuevo  (24.04.24 10:09:15)
Hem iOS app’i hem de web’den denedim ikisinde de ayni hatayi verdi.

SurfShark’a bakacagim tesekkurler. Turkiye’de hesap bilgilerimi verebilecek kadar guvendigim biri yok maalesef
  • elon  (24.04.24 10:20:10)
Türk kredi kartı gerekiyor olabilir. Uygulamadan ziyade webden deneyin. Uygulamada ülkeniz vs belli

  • jülsezar  (24.04.24 11:27:53)