linkler niye uygulamada açılıyor?

telefonumda ekşi sözlük uygulaması yüklü. ama ben ekşi sözlük'ü chrome üzerinden açıp kullanmayı tercih ediyorum, uygulamaya çok fazla ısınamadım. ama silmek de istemiyorum.

ekşi duyuru'da verilen sözlük linkleri olsun, ekşi duyuru'ya login olmak için tıkladığımız "ekşi sözlük kullanıcısı iseniz basın" butonu olsun, sözlükte girilen entry'lerde paylaşılan görsel linkleri olsun, hangisine tıklarsam tıklayayım, chrome'da açılmak yerine ekşi sözlük uygulamasında açılıyor. daha doğrusu açılamıyor. çünkü login olmak isteyince sub-etha sayfasının açılması lazım, ama uygulamada sub-etha yok. entry'deki görsel linkine tıklıyorum, chrome'da yeni sekme açacağına uygulamayı açıyor. basılı tutup "yeni sekmede aç" demem gerekiyor.

yav açma işte uygulamayı. hiç uygulama yokmuş gibi neye tıklarsam tıklayayım chrome'da açılsın. olmuyor mu öyle?

uygulamayı kaldırmak dışında çözümü var mı?

edit: android

Android mi ios mu?

Androidde uygulama ayarladında şu linklerde uygulama açılsın gibi bir ayar oluyor, linkleri kaldırırsanız çözülür gibi
  • nundu  (22.04.24 22:16:46)
Benim browserdaki cozumum su:

Linke basmak yerine linke uzun basip 'yan sekmede aç' diyorum. Boylece fotolar vs yine o browserda açilmis oluyor.
  • Yourcousinmarvinberry  (23.04.24 12:16:56)