Katı Meyve Sıkacağı

Selamlar, kullandığınız ve memnun kaldığınız katı meyve sıkacağı önerir misiniz marka ve model olarak? Sizlerin önerdiklerinizi araştırıp karar vereceğim, en azından fikir olur bana da. Teşekkür ederim. İyi akşamlar

En az posa
En fazla su
Bir seferde en çok sıkma kabiliyeti
Güçlü motor
Sökme takma ve yıkama kolaylığı
özelliklerine bakmalısın.

Meyvenin su kısmı şişmanlatan kısmıdır. Bir seferde bir meyve yiyebilirsin ama 5-6 meyvenin suyunu içebilirsin. Onun için sağlıksızdır. Kilo aldırır.

Posa bağırsakların çalışması için ihtiyaç duyulan bir gıdadır ve çöpe atılır.

Bir hevesle alınan ve uzun süre kullanılmayan mutfak ürünleri sıralamasında açık ara liderdir.

Bir de önemli bilgi. Daha suyu içmeden makineyi söküp yıkamalısın. Kurumuş posayı yıkamak haddinden fazla zordur.

Piyasada satılan açık ara en iyi katı meyve sıkacağı Philips viva collection juicer 700 Watt'dır.
  • Mirket  (22.04.24 22:47:13)
Mirket, annem için alacağım. Aslında çok gerekli değil biliyorum ama annem diş tedavisi görecek. Bu süreçte düzgün bir şekilde beslenemeyecek ben de ona meyve, sebze suları sıkacağım besinsiz kalmasın diye.

  • rock n roll  (22.04.24 23:03:24)
Narenciye ile sınırlı kalacaksa; elma, havuç vs gibi gerçekten sert meyvelerin sıkılmasına gerek yoksa, klasik manuel meyve preslerini düşünebilirsiniz. Şu modeli birkaç aydır kullanıyorum ve aşırı memnunum: cancan.com.tr

  • 10551037  (22.04.24 23:07:35)
O zaman meyve sebze püresi için kişisel blender daha cazip değil mi?

Şundan var bende. Çok işe yarıyor.

www.hepsiburada.com
  • Mirket  (22.04.24 23:23:45)
bence anneniz diş tedavisi görecekse ona smoothie blender lazım katı yiyecekleri örneğin etli nohut vs püre haline getirir mesela daha faydalı olur.

  • titanic kemancısı  (23.04.24 12:46:46)