[]

Yunanistan vizesi/kosmos

Merhaba 5günlük tur ile yunanistana gideceğim. Kosmos vizede otel bilgilerini bilmediğimden formu 2 defa doldurdum. Yarın tam öğrenip tekrar doldurup kaydedeceğim. 3 defa form doldurduğum için sorun olur mu? En son ki form dikkate alınır değil mi?
Son olarak önerdiğiniz tur var mı? Kappa’yı düşünüyorum.
Edit:imla


 
Bizim tatil detayı epey değişmişti 277272 detayı elli düzelterek teslim ettik hiçbir sorun olmadı. Bankodaki eleman zaten sizin formda beyan ettiklerinizi ayrıca bir sisteme kendi yazıp barkod alıyor.


  • wild honey suckle  (22.04.24 07:26:12) 
sorun olmaz merak etme. formu nihai olarak teslim ederken yanlış/yalan bilgi olmasın yeter.
tur önerim yok, bence gitmişken kendini tura mahkum etme, ufak bir ön hazırlıkla kendi başına gez ilgini çeken yerleri.

  • numlock  (22.04.24 07:36:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.