[]

Android uygulaması için test gönüllüsü aranıyor

Merhabalar,

Google Play Store'da yayınlanacak bir uygulamanın testlerinde yer alacak gönüllü arkadaşlar arıyorum.

Google'ın politikalarına göre en az 20 gerçek kişi tarafından uygulamanın cihazlara kurulması gerekmekte. Bu şekilde test süreci tamamlanarak uygulama yayınlanabilecek.

Gönüllü olacak arkadaşlar uygulamayı kurarak 14 gün boyunca telefonlarında yüklü olarak tutmaları ve arada bir kurcalamaları yeterli olacak. Tabi geri bildirim de sağlarlar ise daha güzel olur :)

Dileyen arkadaşların e-posta adreslerini bana özelden yazmaları yeterli olacaktır. Sonrasında kurulum için gerekli bilgiler paylaşılacaktır.

Şimdiden teşekkür ederim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.