Bu saat nasil

www.swatch.com

Ilk defa boyle bi soru sordum.
Kucukken babam arada dogum gunlerimde bana swatch saat alirdi.
Saat tutkum yok ama bu acidan bi swatch sevgim var.
Basit tasarimlari seviyorum.

Kendime de bi sebepten bi hediye almak istiyorum. Bi nevi odul olacak bana.
Bunu alayim mi?
30+ kadin icin komik mi sizce. Cocuksu mu?
Veya cok gosterisli bi renk mi?

30+ için çocuksu.

  • adivar  (19.04.24 16:02:21)
ben de sade seviyorum, model iyi ama rengi farklı seçmeniz lazım.

  • candide  (19.04.24 16:13:06)
Böyle çocukça tasarımları severim, herkes sevmez tabi

  • grimavi  (19.04.24 16:17:53)
Ben cok begendim ya arkadasimda da bunun mavisi var. rengi de cok tatli, tarza gore spor giyimle gayet hos duruyo.

  • arbre  (19.04.24 16:27:38)
güzel saat alınır, komik ya da çocuksu değil, çok gösterişli de değil tam kıvamında bence.

  • gule gule  (19.04.24 16:36:27)
baya kötü :(

  • robert bosch  (19.04.24 16:37:06)
saatin kendisi de kötü renk de kötü. ucuz duruyor bir de.

  • elorelia  (19.04.24 16:39:21)
swatch severim ama bu dandik çocuk saati gibi duruyor.

  • sir gawain  (19.04.24 17:31:40)
Elorelia ve sir gawain: swatchun olayi o zaten cogu modelinde. Renge odaklanalim, renk oksa alicam :)

  • Kittie  (19.04.24 17:33:05)
Al al cok tatli, hic kalitesiz de durmuyo dedim ya arkadasimin kolunda 2 metre oteden gordum, cok begendigimi soyledim.

  • arbre  (19.04.24 17:42:09)
Bence de gayet tatlı. Seviyorum Swatch tasarımlarını, alınır

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (19.04.24 18:09:27)
turuncu, fosforlu yesil, civciv sarisi vs..bunlar iddiali renkler.
Serra Yılmaz kafasinda bir hatunsa takan olur.
Yoksa bir $eye kelebek konmus gibi de olabilir.
tikkat etmek lazimdir.
  • cooperr  (19.04.24 18:24:03)
Hocam bu çok kişisel bi karar. Kendinize güvenin. Hoşunuza gittiyse alın. Dış kapının dış mandalıyız biz. Neden burada dışarıdan görseniz tarzını beğenmeyeceğiniz insanlardan fikir alıyorsunuz. Belki de biz kısa kollu çizgili gömlek giyen, kösele ayakkabı giyen biriyiz. Gerçekten fikrimizi merak ediyor musun?

Benim fikrime gelirsek, Tarzı böyle olan insanlara bu tarz saatler çok yakışıyor. baya güzel saat, ben de alıp takardım bu rengi. Bence kotla ve beyaz renkli üstlerle falan baya güzel durur.
  • zimbirik  (19.04.24 18:29:28)
Swatch bence tam olarak böyle renklerle alınması gereken bir saat. Bu renk elbette her zaman her yerde kullanılmaz ama iş ortamınız elveriyorsa uygun giyimle bence gayet güzel kombine edilebilir. Hafta sonu ve tatiller için zaten harika bir renk.

Swatch az paraya güzel görünecek saatler üreten bir marka. Bu tip aykırı renkler Swatch ve benzeri markalara çok yakışıyor. bir Rolex ya da Omega alacak olsanız elbette böyle bir renk olmaz ama Swatch bu renklerin saati. Beğendiyseniz alın.
  • 10551037  (19.04.24 18:30:16)
takılır ya. ben turuncu rengi seviyorum. tam bi' yaz saati bence.
e.

  • anlatamıyorum  (19.04.24 18:55:16)
Öncelikle benim tarzım değil ama mümkün olduğunca objektif yanıt vermeye çalışacağım:

1- Bu serinin Sky rengini daha çok beğendim jeanslerla kombinlenmesi daha rahat olur bence ama ben bu seriden ziyade diğer serileri tavsiye ederim aşağıda başka linkler de vereceğim:
www.swatch.com

2- Dersen ki ben zaten rengi için böyle bir tercih yapıyorum canlı/renkli bir renk olsun spor olsun dersen şu nasıl bence renk olarak yakalaması zor bir seri ve orijinal bir renk:
www.swatch.com
(bu şarap rengi seriyi başka markada bile bulması çok zor mesela çok orijinal durur)

şu şeffaflılar herkes beğenmeyebilir ama bunun renk kodu da güzel mesela:
www.swatch.com

şu bütçenin bir tık üzerinde ama kadranı çok güzel :
www.swatch.com

Mesela bunların yanına gold rengi ya da beyaz incili boncuklu takıyla bile hemen sportif havayı kırabilirsin ve çok daha rahat çeşit çeşit kıyafete uyarlayabilirsin. Turuncunun kullanım alanı çok dar çünkü çizgilerinden ötürü tamamen enerjik ve sportif bir tarzı var. Kullanacağın durumlara göre karar ver.
  • titanic kemancısı  (19.04.24 19:25:37 ~ 19:55:54)
kadınsan soruya gerek bile yok. Kadınlar her şeyi kendilerinde hoş gösterebiliyorlar. Enerjik çocuk ruhlu kadın olursun ne olacak.

Ayrıca mesela Dan Brown romanlarındaki profesörün mickie mouse'lu saat takması gibi, alanında uzman vs. biri aşırı çocuksu veya saçma bişey yapınca da cool durabilir. Senin nasıl taşıdığına bağlı.

edit: titanic kemancısı güzel örneklerle gelmiş.
  • nhk ni youkosu  (19.04.24 19:27:43 ~ 19:28:45)
TV ya da bilişim sektöründe değilsen kötü bence.

  • nawar  (19.04.24 19:38:28)