1.8 Milyona kadar suv önerisi

Merhabalar

Öncelikle 2. el olarak 2-3 yaşında Honda CR-V düşünüyorum ama başka tavsiyeleriniz varsa bilmek isterim. Önceliğim sağlamlık.

Teşekkür ederim şimdiden

Honda CRV çok güzel araç bence güzel tercih derim. iç dizaynı diğerlerine nazaran daha spor duruyor, sürüş konforu çok iyi ve sensörleri çok hassas bu arabayla kaza yapma riskin isteseniz bile yok denecek kadar az bence. Kimisi rahatsız olup sensörü kapatıyor çaprazdan gelen yayayı filan anında algılayıp ayağınız frende değilse direkt frenliyor çünkü ama sensörleri inanılmaz fonksiyonel. Şahsen ben suv sevmiyorum ama bir suv seçevek olsam honda crv seçerdim.

  • titanic kemancısı  (16.04.24 13:20:54 ~ 13:21:43)
408 Gt ama var mı bilmiyorum. Togg da bakardım.

  • baldan kaymak  (16.04.24 13:56:12)
şarz imkanı varsa sıfır togg

  • nuisance2  (16.04.24 15:06:52)
Cherry tiggo yu begeniyorlar ben hiç binmedim ama.

  • allah yazdiysa bozsun  (16.04.24 18:34:49)
2-3 yaşında cr-v de gayet sorunsuz ve güzel olur ancak

Sıfır alabiliyorsanız yeni kia sportage veya toyota corolla cross hybrid bakın derim.

En full tiggo8 pro da çok mantıklı olabilir fiyat/performans açısından. biz tiggo7 aldık memnunuz.

Onun dışında yine sıfır seçenekler seat ateca ve renault austral var.

Az yaksın diyorsanız hibrite ağırlık verin. yakıt sorun değilse chery çok güzel inceleyin derim. yani 1.8m param olsa 2.el cr-v yerine en full tiggo8 pro alırdım arabada yok yok. malzeme kalitesi güzel. çarpışma testlerinden de 5 yıldız aldı falan..

yaktığı da yani o baktığınız cr-v den 1 litre fazladır çok değil
  • ananiyimioguz  (16.04.24 19:38:56 ~ 19:39:48)
Öncelik sağlamlıksa Corolla Cross Hybrid tavsiye ederim.

  • pispinti  (16.04.24 19:56:16)
Crv'ye b ek olarak tonale bakılabilir.

  • 1917  (16.04.24 23:31:21)
1.5 tsi dsg li vw tiguan

  • rentts  (17.04.24 00:49:34)
Misal
shbd.io

  • rentts  (17.04.24 00:50:43)