[]

Transferwise 101

Freelance bir işten yurt dışından para almamız gerekiyor.

Euro hesabı istemişler benim var ama onu versem direkt gelmiyor sanırım?

Bir arkadaş wise hesabı aç onu gönder dedi ama açtım, para gönderme seçeneği var, alma seçeneği bizim ülkemizde kapalıymış.

E ne anladık ne kullanacağım ben :/

 
enpara eur olabilir, onun da fazla masrafı yok. wise'dan tl çekersen veya eur banka hesabına gönderirsen kur veya komisyon farkı oluyor.


  • fistikthecat  (16.04.24 10:57:55) 
enpara eur en mantıklısı. kullandım hepsini.


  • Kahvedesu  (16.04.24 11:15:18) 
Euro hesabinizin IBAN ve BIC bilgisini paylasirsaniz Swift yapabilirler.

Enpara Euro hesabina gelen paradan 45-50 lira gibi bir sey kesiyor, daha 1-2 ay once yaptim 1,5 euro gibi kusuratli bir sey kesti.
  • supergirl  (16.04.24 20:28:53 ~ 20:29:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.