Eruzurum Artvin / Erzurum rizeg

Erzurum üzerinden Rizeye gitmek istiyoruz.ama artvini de görerek gitmek istiyoruz.artvin Erzurum yolu nasıl acaba bilen var mı? Direkt Erzurum Rize mi yapmak mantıklı mı yoksa Artvin'emi gitmek mantıklı acaba.erzurum Artvin yolu nasıl bilemediğimiz sen karar veremedik

Erzurum Rize de Erzurum Artvin de büyük ölçüde kötü yollar. Eşit derecede kötü diyebilirim sanırım. Gece gitmemenizi öneririm.

  • but that was just a dream  (15.04.24 02:04:47)
Bu mevsimde Artvin yolu güzel olur. Şavşat’ı da Artvin merkzezini de Hopa’yı da görmüş olursunuz.

Rize’yi siktir edin. Hopa’da takılın. Ben de bu hafta ordayım, köyde misafir ederim hatta sizi :)
  • godless frog  (15.04.24 02:14:42)
Erzurum - Bayburt arasındaki yol da manzara olarak fena değil aslında ama kışın güzel. Karlı manzaralı falan.

  • godless frog  (15.04.24 02:17:29)
artvin'de bir olay yok. güzel olan yerler sahil şeridinde başlıyor. vaktiniz varsa yapın. tortum şelalesini falan görürsünüz.

  • paintov  (15.04.24 13:02:23)