at yarışında kazanç neye göre hesaplanıyor?

ilk defa at yarışı oynadım.4'lü ganyan hepsini bilmişim ama aldığım ikramiye 162 tl.

hizliresim.com

kupon bu üstte yarışı kazanan atların oranları yazıyor ama misli oranımla ( 4 tl ) çarpınca çok daha fazlası yapıyor. hesaplamada hata mı var başka bir durum mu var anlayamadım.

Toplanan tüm paranın belirli bir yüzdesi bilenler arasında pay edilir.

Yani herkesin bildiğini bilirsen para getirmez.
Sürpriz ata oynar ve kazanırsan zengin olursun.

Şöyle bir haber vardı mesela. 7-1 lik sonucu bilen tek kişi olarak milyoner olmuş
www.gazetevatan.com
  • Mirket  (13.04.24 20:51:51 ~ 20:59:40)
@mirket abi o zaman yarış başlamadan önce her atın ganyanı oluyorya mesela x atına 10 ganyan veriyor y atının ganyanı 1.10.. bunların ne önemi var? ben 5.000 tl lik kupon yapıp 20 tl'de kazanabilirim yani di mi? at yarışındaki ganyan iddaa'da ki takımların kazanma oranının aynısı değil mi?

  • xu  (13.04.24 20:59:19)
O oranlarda eğer tek ayak oynarsan o atın getirisi.

Yani 3. Ayakta 10 oranlı ata oynadın ve geldi. 100 ₺ bastın 1000₺ olur. Ama altılıda 4 lüde bir anlamı yok. Çok bilen varsa bölüşülür.

Ama şu da var bu ülkede güvenli mi? Denetleyici var mı? Bilinmez.
  • andy kaufman  (13.04.24 21:36:56)
İkinci olarakda 500.000₺ lik kupon yapıp 1.000₺ de kazanabilirsin 6’lıda. Tamamen gelen kombinasyonun nadirliğine bağlı

  • andy kaufman  (13.04.24 21:37:46)
At yarışı müşterek bahis. İddaa gibi sabit oranlı değil. O yüzden bütün kazanç 4 lu ganyani (veya altılıyı) bilenler arasında pay edilir. Evet 5000 TL kupon yapıp 20 tl kazanabilirsin. Buradaki amaç kimsenin kuponuna koymadığı atları bulup onların kazanmasını beklemek

  • etna  (14.04.24 09:16:58)
çok seçeneğe oynayarak yükselttiğin paranın kazançla ilgisi yok, sadece kazanma şansını arttırıyorsun. Eğer az ata oynar ve mislini arttırırsan, o zaman az da kazanılsa sen kazancını katlayabilirsin…

  • her giriste sifresini unutan adam  (14.04.24 13:57:57)