Eskişehir'de otel tavsiye edebilir misiniz?

Ankara'dan 1 gece konaklamalı, hanımla birlikte Eskişehir'e gezmeye gideceğiz. Çok konfor aramıyoruz ama düzgün, temiz olursa iyi olur. Tavsiye edebileceğiniz bir otel var mı? Araç var ama şehir merkezinden de çok uzaklaşmak istemeyiz.

ibis

  • superb  (10.04.24 22:51:40)
Osmangazi üniversitesinin karşısında nova vista var güzel, oraya yakın dedeman da iyi. Buralar şehrin en merkezine tramvayla da arabayla da 10-15 dk uzaklıkta yerler. Daha merkezde ibis var ama kalmadım orda. Tymbris diye bir otelde kalmıştım 4 sene önce ama var mı hâlâ, ne durumda bilmiyorum.

  • nundu  (10.04.24 22:58:09)
Vendome otel. Merkezde, güzel bir pub ı var.

  • thesomberlain  (10.04.24 23:05:16)
Vendom'a gitme
İbis nispeten pahalı
İbis otelin karşısında arus otel var, tavsiye ederim. Ayda 2 gece orafa kalırım uzun yıllardır
  • etna  (11.04.24 06:38:14)
Osmangazi üniversitesi konukevi. Temiz nezih kahvaltı kötü ama.

  • jackyr  (11.04.24 11:02:59)
Ben her gitmemde The Breeze Hotel'de kalıyorum, emniyet müdürlüğünün direkt karşısı.
Hem Odunpazarı'na hem merkez tarafına çok yakın.
Gayet temiz düzgün bir yer.
  • mutekebbir  (11.04.24 14:08:59)
Demek istediğim esogü otelmiş. Konukevi farklı yerdeymiş. Kusura bakmayın.

  • jackyr  (11.04.24 20:45:33)
Bir başkasına lazımolursa diye yazıyorum. Grande Arte Hotel'de kaldık. Çok iyiydi. Sadece otopark sorunu var.

  • birşeylersoracağım  (01.05.24 16:08:01)