İstanbul bayramda sakin mi?

İstanbul bayramda boşaldı yollar sakin diyolar, doğru mu bu? 1 geceliğine İstanbul'a gezme amaçlı gelmek istiyoruz, hangi ilçede otelde kalmak mantıklı?

Normaldeki kadar kalabalik olmaz ama bombos da olmaz. Normale gore daha sakin olur tabii. Simdi bayram ziyaretlerini bitirenler avmlere, sahillere, parklara gezmeye cikar.

Gezmek istediginiz yere gore kalabilirsiniz ama taksim-besiktas bolgesi mantikli gorunuyor
  • mor oje  (10.04.24 17:27:44)
Bu işte metrobüsler muazzam ayna oluyor. Kesinlikle sakin

  • ercanzzy  (10.04.24 17:40:29)
Üstad ben kadıköyde oturuyorum.

Sankindir diye çıktım modaya doğru kahve içeyim dedim. Bir de dolaşırım dedim.

Ortam berbat. Ama dediğim gibi başka muhitler vs farklı olabilir. Ulaşım ücretsiz bu arada.
  • neden beni sevmedin  (10.04.24 17:47:17)
Feci trafik var. Herkes burada.

  • hububrad  (10.04.24 18:57:39)
Bugün trafik kilitti özellikle köprü trafiği, e-5 filan komple kapalıydı hiç sakin değildi valla. Gezecekseniz de metro hattı güzergahı daha rahat olabilir ama inanılmaz kalabalıktı, yarın her yer dolu diye kimse çıkmayabilir belki:D

  • titanic kemancısı  (10.04.24 19:05:12 ~ 19:06:10)
Full arti full baskan ne isin var istanbul da

  • Zetnikov  (10.04.24 21:13:28)
sakin. özellikle iftar zamanı da sakin. parası olan tatile parası olmayan köyüne vs gidiyor. kalanlar zaten çalışmak zoruında kalanlar genede

  • ShadowOfMoon  (10.04.24 22:35:20)