[]

ankara'da sinema ve fotokopi

1- sinema: büyülü fener kızılay mı yoksa büyülü fener bahçelievler mi? bahçelievler'de daha kolay park yeri bulunur değil mi? toplu taşımayla gidilse bayramda da gece seferleri devam ediyor mu ankara'da?

2- fotokopi: uygun fiyata çıktı alabileceğim yer tavsiyesi arıyorum. kök çarşısı? hatta doğrudan dükkan adı da olur.


 
büyülü fener şart değilse avmlere git bence sinema için.
kızılaya gitceksen kocatepeye park edebilirsin

  • jelly bear  (10.04.24 17:22:56) 
Filminde bağlı bence arthouse bir şey izleyeceksem büyülü fener tercih ederim ikisi de olabilir. İmax filan birşeyse AVM zincir sinemaları.

Fotokopi kök+1
0.17 kuruş şu an sanırım. Sb
  • anon1m  (10.04.24 17:26:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.