Sebze tozu kullanmis olan var mi?

Arkadaslar bazi gunler salata bulamiyor yiyemiyorum bu sebeple sebze tozu ek besini aldim denemek icin.

İcerigine bakinca duz mantik vitamin mineral var icinde.

Ben normalde multi vitamin de kullaniyorum.
Sizce param çöpmu oluyor gereksiz midir sebze tozu.

Yoksa ise yarar metabolizma hizlandirir tok tutar vs mi devam edeyim mi dersiniz

Merak edenler icin Ürün : proteinocean.com

Bence pazarlama ürünü, sebzeler doğrandığında bekletildiğinde pişirildiğinde bile vitamin değerleri azalmaya başlıyor, bu ürünün dolaylı yoldan başka faydaları olabilir fakat tamamen yerini tutmaz

  • grimavi  (10.04.24 05:19:36)
Şimdi bana diyorsan ki sebze çok yiyemiyorum; kaliteli bir urunse çöpe gitmez
Bana diyorsan hiç yiyemiyorum; o zaman gider.

Çünkü supplement bu, meal replacement da değil.
Metabolizma hizlandirmaz, tok da tutmaz çünkü içindeki fiber orani taze meyve sebzeye göre düşük. Sadece içinde yazan mineral ve vitaminleri alirsin o kadar.

Ben evde hem salata hem de donmuş sebze bulunduruyorum bu sebepten.
  • logisticsmanager  (10.04.24 08:54:13)