yutkununca boğazım ağrıyor

başka herhangi bir belirti yok. sadece yutkununca boğazım çok zorlanıyor ve ağrıyor. ne önerirsiniz. dün de ishal olmuştum. değişik bir virüs ya da bakteri kaptım gibi ama bağışıklığımı düşürmedi gibi hissediyorum.

ne önerirsiniz. ılık bir çay içiyorum şimdilik

  • gizemli dede  (10.04.24 04:55:26)
aşırı ağrıyor yalnız. uyutmayacak kadar.

  • gizemli dede  (10.04.24 05:04:18)
Bende de aynı şekilde seyretti bir buçuk haftanın sonunda yatak döşek hasta oldum. Doktora gidin sprey ya da gargara verecektir, rahatlatır. Geçmiş olsun

  • black holes in the sky  (10.04.24 08:21:12)
Boğaz gargarası varsa kullanın günde 2 - 3 kez, boğazı temizlesin. C vitamini varsa takviye alın. Antibiyotiklik bir durumsa acile gidersiniz ama kolay kolay da antibiyotik verilmiyor.

  • huzurlarinizda huzursuzluk  (10.04.24 10:20:17)
Andorex gargara, geçmiş olsun, iyi bayramler

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (10.04.24 11:09:04)
direkt acile gidip ilac yazdirin. gecen ay tum aile o sekilde hastalandik, ilac almadan gecmiyor. hepimize de augmentin 1000, ibucold c, parol, andorex gargara yazdilar.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (10.04.24 11:51:03)
10. Gündeyim.

Benim belirtilerim de seninkiyle ayniydi ve hala iyilesebimis degilim.

Acile gitmeni oneririm bogazin için. Sayet iltihapsa çare yok antibiyotik yazacaklar.

Bu neyin virusu bilmiyorum ama ben dahil çogu kisi hastaliktan kiriliyor.
  • Yourcousinmarvinberry  (10.04.24 13:11:29)