Tüm yönleri kaydeden araç içi kamera?

Aracı satışa çıkardığımız bu dönemde başımıza gelmeyen kalmadı. Son iki üç ayda üç dört kez araç çizildi. Birileri gelip sürtüyor. Yaptırıyoruz, yine aynısı oluyor. Bugün sitenin otoparkında yine sürtmüşler araca. Kamera kaydı yok. Aracın her tarafını Tesla gibi 7/24 kaydedecek bir sistem var mıdır?

tesla gibi 360 derece kayıt eden yok fakat, geniş açılı ve bu tarz sürtmeler veya kazalar için sensörlü araç içi kameralar var. örneğin viofo'nun tüm modelleri bunu destekliyor. eğer aracınızı hergün kullanıyorsanız ürünü aldıktan sonra araç elektrikçisine gidip bu kameranın bağlantısını her zaman elektrik alacak şekilde yaptırırsanız kimin yaptığını bulma ihtimaliniz artar.

  • false pretension  (07.04.24 16:48:13)
360 derece yok en fazla ön-arka alacak şekilde var yandan sürtseler bile o an önden ya da arkadan görüş açısına girer mutlaka. Hele ki site içinde çok rahat bulursunuz kim olduğunu yalnız park modunda kayıt etmesi için sigortadan bağlatmanız gerekiyor 7/24 kayıt modu, çarpışmaya bağlı olarak anında size de bildirim atar.

sadece sürüş modunda kullanılan usb/çakmak akü girişi akü çalıştıkça kayıt yapıyor 7/24 kayıt almaz.
70 MAI'nin modellerine bakabilirsiniz eğer arka taraf duvara vs denk geliyorsa sadece ön görüş açısı bile alsanız yeter.
  • titanic kemancısı  (07.04.24 18:02:53)