[]

Çorum'dan Amasya'ya giderken rota

Çorum'dan Amasya'ya giderken direkt giden yolu mu kullanmak mantıklı, yoksa Merzifon ve Suluova üzerinden gitmek mi mantıklı?




 
gemini ye sordum

Doğrudan rota: Bu rota 91,7 km'dir ve yaklaşık 1 saat 12 dakika sürer. Bu rota daha hızlıdır, ancak manzara o kadar güzel değil.

Merzifon ve Suluova üzerinden rota: Bu rota 103,5 km'dir ve yaklaşık 1 saat 24 dakika sürer. Bu rota daha uzundur, ancak manzara daha güzel ve Merzifon ve Suluova kasabalarını ziyaret etme şansı veriyor.
  • silver apple  (06.04.24 22:53:35) 
merzifon suluova amasya uzerinde daha cok radar oluyor ve yolu uzatiyor.
direkt yolun o kismi bir serit gidis bir serit gelis yani eski tip yol ama gayet genis, riskli vs bir yol degil. normal bir soforseniz uzatmanin anlami yok gibi bir durum oluyor.

  • The_Lollok  (07.04.24 01:05:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.