ekşi sözlük mobil uygulaması

ekşi sözlük mobil uygulamasını kullanıyor musunuz? Ben bu uygulamayı hiç kullanışlı bulmadığım için hâlâ ekşiye telefondan gireceğim zaman tarayıcıdan açıp giriyorum. hem ilgimi çeken şeyleri yeni sekmede açıp o anki sayfayı okumaya devam edebilmek hem de başlıkta bir sözcüğü arayıp, çıkan sonuçlar arasında ctrl+f yapıp hızlıca dolaşmak için tarayıcı çok daha pratik geliyor. Uygulamayı sadece mesajlaşmak daha pratik olduğu için tutuyorum telefonda.

ben de öyle. mesajda da çok hantal aslında. bildirimler için kullanıyorum genelde.

  • jelly bear  (04.04.24 14:30:15)
sözlüğün kendi uygulaması hem kötü hem de tonla reklam var. eskiden ekşicep kullanıyordum mobilde, güzel uygulama. ama artık sadece mobilden işim düştüğünde.

  • gule gule  (04.04.24 14:30:23)
ekşicep'i ben de kullanıyodum evet belirtmeyi unutmuşum. Çok daha işlevseldi ama yine de tarayıcıda kullanmak daha pratik geliyor artık

  • nundu  (04.04.24 14:32:43)
uygulamadan memnunum, açıkçası sözlük reklamsız üyeliği alınmadan kullanılacak bir şey değil, tarayıcıda da uygulamada da.
uygulamada bir sorun başlık arama kullanışlı değil, diğeri ise aslında sözlüğün kendisinde eksik, bir tarihteki entrylere veya sayfaya gidilebilmeli

  • atom karincanin torunu  (04.04.24 14:54:53)
kullanıyorum. Eskiden şükela reader daha güzeldi ancak son zamanlarda tasarım olarak ekşi uygulaması daha iyi. Mobil tarayıcıdan kullanma işini de sevmiyorum. uygulama daha kullanışlı

  • nuevo  (04.04.24 15:47:37)
ekşin kullanıyorum ben, sözlüğün orijinal uygulaması değil sanırım ama çok kullanışlı geliyor bana. ama tabi 10 yıldır yazmıyorum, sadece okuyorum. dolayısıyla yazma veya mesajlaşma konusunda ne kadar kullanışlıdır bilemiyorum.

  • hrskrs  (04.04.24 15:57:46)
Mesela mobilde günün çaylak entry'lerini görmek olanaksizken, browser'da sadece o gün girilenlere erisebiliyorsun.

Keza mobildeki mesajlasma çogu zaman cozutuyor, biri mesaj attiginda bildirimi yarim saat sonra düsüyor falan.
  • Yourcousinmarvinberry  (04.04.24 16:22:33)