[]

honda v.s. toyota v.s. megane

650 bin tl civarı bütçe ile honda 2010 1,6 benzin otomatik, 2011-2012 corolla 1,6 benzin otomatik ve 2012-2014 megane 1,5 dizel otomatik arasında kaldım. Bu bütçe ile siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
 
Corolla. Nedenlerim: Honda'nın yedekparça fiyatları daha yüksektir, servisi de zor bulunur. Megan çok bulunur ve hesaplıdır, ancak satarken Corolla daha iyi rakama ve çabuk satılır.

Bir de, eğer tek arabanız olacaksa hoşunuza giden arabayı alın. Binerken keyif almanız önemli.
  • alfired  (03.04.24 09:54:30) 
honda değil kesinlikle.

corolla sorunsuz ama yakar.
megane az yakar baya.
  • jelly bear  (03.04.24 10:14:55) 
Ben Corolla derim çünkü gerçekten sorunsuz arabalar +1, dede arabası tabiri var ama sorunsuz o yüzden herkes uzun yıllar kullanıyor :D


  • titanic kemancısı  (03.04.24 11:33:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.