ETF

Para Piyasası ETF'i yok mu?

Ya da Türk ETF'lerininin tamamını görebileceğimiz adam gibi bir liste?
Mutlaka vardır bir yerlerde de ben neden bulamıyorum?

ziraat bankasında bu var. saatlir var ama esnek.

ZİRAAT PORTFÖY PARA PİYASASI FONU
  • demirKamil  (02.04.24 12:09:55)
Ziraat'in Para piyasası fonu, borsa yatırım fonu değil, borsa yatırım fonları da bir tek ziraatle QNB'de var sanırım. onlar da para piyasa fonlarıyla ilgisiz.

  • Mirket  (02.04.24 13:20:10)
www.kap.org.tr

Bunlar sanırım. Çok aktif olmadığı ve ilgi de olmadığı için göz önünde değiller.
Etf dediğiniz için bunlari gönderdim, içerisinde para piyasasi etf'si var mıdır onu bilmiyorum.
Malum etf ile tefas fonları farklı şeyler.
  • applebite  (02.04.24 18:18:12 ~ 18:21:13)
Tam olarak aradığım buydu. Bir de tefasın sayfasındaki gibi fon içeriklerin gösterseymiş harika olurmuş. Teşekkürler @applebite

  • Mirket  (02.04.24 18:39:10)
İçerikleri de var, son bes bildirim sekmesine girin, orada portföy dağılım raporları vardır, aylık.

  • applebite  (02.04.24 18:59:43)