[]

Rodosta ne yapalım?

bayram önü 3 günlüğüne 1 çocuklu aile olarak rodosa gideceğiz. nerelere gidelim nerelerde ne yiyelim?
 
yeme konusunda pizza project te pizza yemeden gelmeyin. İtalya’dan göçen bir ailenin dükkanı ve italya’da bile o kadar iyisini yememiştim. Deniz ürünlerine kadar her şeyi yedim ama tek aklımda kalan pizzaları oldu :)


  • administ  (01.04.24 17:27:58 ~ 17:28:37) 
en iyi yemek tamam restaurant'ta.


  • adivar  (01.04.24 18:52:39) 
tamam restauran'ta kesinlikle gidin.
sanırım deniz sezonu açılmamıştır o yüzden beach tavsiye etmiyorum ama eğer bütçeniz de uygunsa azıcık da fine dine istiyorsanız marco polo'yu şiddetle tavsiye ediyorum. çok fotojenik ve estetik bir yer.
bunun dışında kale ve sur içi çok güzel. bol bol gezin. lindos'a da uğrayın ancak arabalı olmanız şart. yaklaşık 40 dakika sürüyor yol.
iyi tatiller
  • wild honey suckle  (02.04.24 08:32:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.