Levi’s pantolon bedeni üzerine

Ben yıllarca Colin’s, Ltb ve mavi giyindim. Şimdi durumum çok iyi gardrobumu yenileyim istedim ve Levis almaya karar verdim. Sitelerinde bel ölçüsünü cm cinsinden baktığımda 91-92 cm yani 35 e denk geliyor. Ama emin olamadım mağazaya gittim çocuk verdi giydim 33 beden oldu. Senin bedenin bu abi dedi. Ben de ucuz diye webden 33 beden verdim şimdi de bir tık bol oluyor. 2 tane Mavi var biri cuk oturuyor diğeri bir tık bol. :/ Ablam tutturdu bu sana bol diye. Yıkanınca salacak. Çıldırmak üzereyim indirimden alsam da yine de az para vermedim. Levis deki çocuk deneyimli olmasına rağmen nasıl olur da bana bedenin 33 der? Tabloya göre benim belim 85 ile 86.3 cm olmalı. Bu yaşımda şunu nasıl beceremem o da bir sorun. Ben ne almalıyım? Bu arada pantolonlar 502 Taper. Pazartesi 511 slimler gelecek. İşin kötü yanı birini giydim dışarıda iade veya değişim de yapamam.

kot pantolon bence salmaz aksine çeker. ayrıca mağazada denemişsin 33 olmuş. aldığın veya denediğin orjinal olmayabilir mi

  • paintov  (30.03.24 19:12:30)
yıllarca levi's giydim , kullandığım model üretimden kalktı diye şimdi mavi giyiyorum.

Levi's te ölçüler asla değişmez. Gözüm kapalı gider alırdım. 30-30 derim 04 renk kodu derim, alır çıkarım. üstümde denemem bile. çünkü standartı var.

aynı durum mavi için de geçerli.

Eğer mağazada 33 üzerinize olduysa , internetten aldığıma şüphe ile yaklaşırım.

Kot giydikçe bolarır, yıkanınca eski haline gelir.
  • janavarorion  (30.03.24 19:44:36)
Levis i kendi sayfasından aldım 33 belki orada da bir tık bol oldu zaten kilo alıyorum diye o bolluğu umursamadım. Kemerle kotarılır gibi geldi bana. Ama bu beden işini anlamadım ben. Üzerimdeki kot Mavi ve 30 düğmeyi kapatırken cuktu şimdi arada yukarı çekmem gerekiyor. :/

  • guitarissimo  (30.03.24 20:16:47)