[]

Yıkık'a Sahip Çıkalım! YIKIK YUVA ARIYOR

Selam gençler,

Ümraniye, Çekmeköy dolaylarında olup kedi sahiplenmek isteyen varsa acil bana ulaşsın. Dibine kadar beta bi karakter olduğu için ona yıkık adını verdik. Tahmini 6 aylık. Longhair, Gri ve beyaz. (Aşağı foto linki koyacağım)

Sanıyorum solunum yolunda bir sıkıntı var. hırıltılı nefes alıyor. ve dün gördüğümde sağ gözünde kızarıklık ve şişlik vardı. muhtemelen alfalar patakladı bunu.

veteriner masraFında da destek olurum. yeter ki ömürlük yuvasını bulsun. bu yıkıklıkla sokakta yaşaması zor görünüyor.

imgur.com

 
maskeli kedi. adını zorro da koyabilirmişsiniz.
umarım güzel bir yuva bulur. çok tatlı bir kedi.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (31.03.24 17:32:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.