[]

seçim kurulu asil üyeliği dilekçeyi verdim kabul edildi mi edimedi mi?

nasıl öğreneceğim

edit:
seçim sabahı sandığa gidiliyor
sandıktan isminiz çıkarsa yemin sonrası çıkıyor
99.9 çıkıyor isminiz iptal zor
o yüzden gitmek gerekiyor

ayrıca belediye seçimleri 3 pusula ağır seçimler 22:10’da bitiyor
çok organize bir ekipseniz bitiş süresi bu

 
İş gunu olarak bir bugün bir de yarın var. Arayıp sormayı deneyebilirsiniz ama zaten çok önemli bir gerekceniz yoksa kabul edilmiyor genelde.


  • fraise  (28.03.24 13:46:34) 
Kararları asıyorlar bir panoya. Sanki yıl 1980. %99.9 ret gelşyor.


  • renegade  (28.03.24 18:49:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.