[]

nasıl bir bahane üretsek

nisandaki ramazan bayramında beklemediğim bir planı kucağımda buldum :)

ama canım hiç istemiyor. iletişim 1e1

ne desem de bu planın iptal olduğunu ifade etsem? aynı şehirde değiliz, karşı taraf gelecekti. karşılaşmamız gerekmiyor, tamamen de bitirebiliriz tüm iletişimi.

 
Benim sehir disinda olmam gerekti
Ailemle tatil plani cikti
Ben plana dahil olamiycam (kisa ve net)
Kuzenlerim bana gelecek bayramda?
Yakin arkadasim bana gelecek
  • mor oje  (27.03.24 18:55:52) 
covid oldum yatiyorum


  • cooperr  (27.03.24 19:02:42) 
periyodik olarak duygusal dalgalanmalar yasiyorum. su an tam o donemdeyim. iptal edelim mi?


  • buenosdias  (28.03.24 12:31:36) 
ailemle birlikte ani planımız çıktı kusura bakma kib bye


  • titanic kemancısı  (28.03.24 12:39:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.