bir avm'deki en karlı işletme hangisidir?

hangi marka veya hangi franchise?
yüksek ciro ve yüksek kar olarak bakarsak? giyim mi? restoran mı? bunlarsa hangi marka?

tırnak yapanlar

  • duyurukullanıcısı  (25.03.24 21:45:26)
tahminim mcdonalds gibi kalitenin cop oldugu ama satis hacmi yuksek restoranlar. cogu giyim/ayakkabi magazalari genelde bombos oluyor, bunlarin para kirdigina inanmak zor.

  • hot potato  (25.03.24 21:50:19)
Değişir. Misal zengin avmsinde lüks markalar olur çünkü ben zengin olsam internetten falan almam. Gider alırım.

Normal insan avm'sinde Türkiye'de tahminen fastfood ya da lc waikiki vs gibi dandik hızlı tüketim giyim markaları.

Bir de claires vs gibi bijuteri, ne bileyim makyaj vs satan yerler.

Tahminlerim bu kadar.
  • logisticsmanager  (25.03.24 22:00:09)
Şimdiye kadar gördüğüm, batan AVM lerde son ana kadar direnenler en karlılar dersek eğer
Zincir Marketler
Restoranlar (Hamburgerciler)
Kafe (Malum marka)
Koridordaki büfe tarzı telefon ıvır zıvırcısı
Koridorda akülü çocuk araba, at vesairecisi
Masaj koltukları

İlk batan da hep sinema oluyor.
  • Mirket  (25.03.24 22:00:27)
McDonald's, Burger King franchise olarak çok pahalı. Onu almak zor. LC Waikiki franchise vermiyor.

Giyimle uğraşmak zor. Depo işi çok ve çalışan sayısı çok. Bilinen bir marka değilse satış yapamazsın.

Tavsiyem Watsons, Gratis, Rossmann olur. Restoran olacaksa Popeyes olabilir. Arby's falan lüks kaçabiliyor, herkes sevmiyor. Pidem olabilir. En önemlisi avm yeri ve şehir.
  • dissendium  (25.03.24 22:09:12)
dondurmacı, çaycı, çiğköfteci.

  • ferenc  (25.03.24 22:28:33)
karlılık olarak bakarsak avmlerdeki döviz büroları olabilir. kurdan fena geçiriyorlar.
son zamanda altından baya bir kazanıyorlar. hele ki hafta sonları kafalarına göre kur veriyorlar.
arap turistlerin bol olduğu bir avm ise baya iş yapıyorlardır.
  • my fault  (26.03.24 10:31:17)