Şu zengin abinin ismi nedir?

İnstegram'da bir sayfa gördüm. İsmi, millionaire_empire678
Bunun türevi başka sayfalarda da mevcut.

Bu sayfalarda, deste deste paraların üzerinde yüzüyorlar. balya balya paraların üzerinde oturuyorlar. Pizza getiren elemana balya balya bahşiş veriyorlar falan. Altlarında lüks araçlar, bugün hangisini sürsem diye o piti piti yapıyorlar. İzlerken insanın ağzı sulanıyor dostlar. Bu paralar gerçek mi? Kim bu adamlar?

www.instagram.com
Şu pembe gömlekli abinin ismi nedir? Yetkili birisine benziyor kendisi.

Baya bir fake duruyor. Hashtaglere de bakılırsa klasik "Bakın biz dropshippingle/dijital marketingle/cryptoyla/NFTlerle nasıl da zengin olduk bizim danışmanlığımızı/kursumuzu/dersimizi/platformumuzu alın siz de bizim kadar zengin olun" dolandırıcılığı sanırım. Alayı yalan dolan; paralar sahte, videolar scripted, spor arabalar kiralık...

  • salihdt  (23.03.24 06:02:03)
fake bu.
Bunlar türkiye ye de gelmişti hatta bi kere istiklalde para saçmışlardı havaya.
Ama 1 dolardan toplasan 1000 dolar bile değildi saçtığı.
O balyalar printerdan çıkma dolar görselleri başka bişi değil.
  • rentts  (23.03.24 06:09:33)
Bu adamın tüm paraları sahte zaten seri numaraları aynı ve üstünde geçersiz yazıyor fakat böyle böyle ün kazandığı ıcın o kadar para olmasada bir balya biriktirebilmiştir. Zengin değildi zengin oldu bu sayede diyebilirim tamamen yetkisiz

  • Aşk Adamı  (23.03.24 08:34:41)