Youtube hesap karmaşası

Youtube'da da her yerde olduğu gibi nickim kimlanbu idi. Sonra youtube "nickini şu maille ilişkilendirelim mi" diye sordu, mal gibi "evet" dedim.

Birden fazla gmail hesabım var, gmailden "logout" olunca youtube'dan da çıkıyordu.

Ayarları kurcaladım "deattach" diye bir özellik varmış, mail hesabımla youtube hesabımın ilişkisini kaldırdım.

Ama kimlanbu adında bir gmail hesabım da var. Bu hesaptan çıkınca youtube'dan da çıkıyor, kafayı yiyeceğim.

youtube'daki kimlanbu ile gmail'deki kimlanbu şifresi farklı, gmaile girmek için kullanıcı adımın sonuna @gmail.com koymam gerekiyor.

ÖZET : Durum budur, ben nasıl gmail ve youtube hesaplarımı eskisi gibi alakasız hale getirebilirim

tam bi cevap veremyeceğim ama youtube bi ara tamamen google account'a geçiyoruz hazırlıklı olun demişti. o sistem devreye girdiyse onla alakalı bişi olabilir.

  • hububrad  (06.07.10 22:36:19)
browserin kukilerini, parolalarını vs. temizleyip ikisine de istediğiniz niklerden girmeyi denediz mi?

  • etna  (06.07.10 23:34:22 ~ 23:34:47)
denedim, gmail'den hangi hesap açık olursa olsun "logout" olunca youtube'dan da çıkıyor.

  • kimlanbu  (07.07.10 00:05:26)