damatlık

haziran sonu düğünü için damatlık alacağım. bu dönem hafif kilo aldığımdan şimdi almayayım fitleştiğimde alayım diyorum. bizimkiler ise pahalanır al diyorlar.

damat, vakko vs yerlerde sezonun fiyatları belli değil mi? gömlek pantalon sezon fiyatlarıyla çıkmıyor mu raflara?

bir de, haksız mıyım, sonradan ceketin daraltılması vs. güzel durmuyor. almışken ideal kilodan/formdan almak lazım değil mi

hocam sen de haklısın sizinkiler de haklı. fiyatlara neredeyse haftalık güncelleme geliyor. şu an trde bir şeyin aylarca aynı fiyatta kalması diye bir durum yok maalesef. alacağın zaman kampanya vs denk getirerek biraz daha uyguna alma şansı olabilir ama her türlü şu ankinden daha fazla ödersin. seçim sonrası dolar vs uçarsa ne olur bilinmez. bütçe ile daha güzel görünmek arasından seçim yapman gerekiyor.

  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (21.03.24 11:21:41)
fitleşeceğinize eminseniz bi tık dar alın, 1-2 beden gibi. ama fitleşemezseniz elinizde patlama ihtimali de var tabii :)

  • mustafakesekci  (21.03.24 11:30:47)
Bence bekleyin, zamanı gelince alın. Bedeni üstünüze göre olmazsa 500 lira daha ucuz olmasının hiçbir önemi yok.
Hem bu süreçte nasıl bir damatlık istediğiniz konusunda fikriniz de değişebilir.

  • michael_knight  (21.03.24 12:35:27)