Sürekli aynı işi yapmak ve iş öğretmeyen yönetici

İş görüşmesinde burası kendini geliştirebileceğin bir yer demişlerdi ama 3 ay oldu gireli 1.5 aydır falan sürekli aynı şeyleri yapıyoru

Benim yöneticiye birkaç kere bana şunları şunları öğret dedim ama adam özgüvensiz avelin teki. deli gibi korkuyor onun işini elinden alıcam diye , öğreteceği şeyleri ondan gizli olarak yapmaya başladım çok basit şeyler ama ısrarla bahane buluyor.

İlk önce zam istemeyi düşünüyorum. Daha fazla sorumluluk istiyorum diyip en azından yeni bir şeyleri üzerime almak istiyorum.

Zam yapmazlarsa da çıkmayı düşünüyorum. Baktım zam yapıyorlar ama işler aynı açık açık ben işten ayrılıyorum burada kendimi geliştiremiyorum diyecem. Siz ne diyorsunuz?

Yeni iş bak.
O şirkette zam da alsan, sorumluluk da alsan, iş de öğrensen olmaz. Çünkü yöneticinin avel olduğunu düşünüyorsun. Öyle bir yöneticiyle çalışmak zorunda değilsen çalışma.
Yeni iş bak ama bu işten ayrılmadan bak.
  • michael_knight  (20.03.24 18:39:15)
yeni iş bak +1
ne yaparsan yap değişmeyecek yöneticin, ik'ya şikayet daha ters teper ama başka bölüme geçiş için ik'ya danışabilirsin. iş bulmadan ayrılma.

  • eja  (21.03.24 08:06:51)