hangi ayakkabı?

evet ayakkabı zamanım geldi, kararsız kaldım, para olsa hepsini alırım ama birini alabileceğim, hangisi sizce daha iyi acaba?

1) www.nike.com

2) www.lacoste.com.tr

3) www.converse.com.tr

1-2-3

  • paintov  (16.03.24 04:27:06)
1’i kullanıyorum hatta 3 tane aldım ilkinin ne kadar rahat olduğunu gördükten sonra.
dünyanın en rahat ayakkabısı olabilir.
Gözü kapalı alabilirsiniz direkt 1 i.
  • rentts  (16.03.24 05:50:35)
1deki rahatlığı hiçbirinde bulamazsın

vomero serisinden görünüşünü beğendiğini gözün kapalı alabilirsin günlük hayatta gezmeye, uzun süreli ayakta durmalı vs bir işin varsa
  • grimavi  (16.03.24 06:36:18)
rahatlığını bilemem ama şıklık olarak bence 3-2-1

  • mustafakesekci  (16.03.24 10:25:28)
Lacoste'den spor ayakkabi alinmaz. Converse desen coraptan hallice bir ayakkabi turu.
Nike ikisini de dover ama bu nike biraz retro duruyor. Baba, dede tarzi. Hem islak hava da da kullanamazsin muhtemelen bunu.

Ben Nike'in baska bir modeline bakardim.
  • thetruenorthstrongandfree  (16.03.24 16:30:19 ~ 16:30:38)
vomero 5 ilk olarak 2010 civarında piyasaya sürüldü, bende orjinal modelden hala bir çift var sağlam olarak :) vomero serisi her sene yenileniyor, en son vomero 19 çıktı galiba, fakat bu vomero 5 modeli efsane model olarak geçiyor, çok tutulduğu için prestij modeli niyetine nike 2-3 yılda bir tekrar piyasaya sürüyor ufak tefek değişikliklerle. ve inanılmaz rahat bir ayakkabıdır daha rahatını bulamazsın. sadece 5 değil vomero serisinden herhangi bir modeli gözün kapalı alabilirsin bu arada, rahatlık açısından rakibi yok.

  • zikardo  (16.03.24 19:25:21)